• Najlepsze Instalacje Grzewcze i Wentylacyjne dla Twojego Domu
  • Porozmawiaj z ekspertem: +48 601 426 913

Instalacje grzewcze

System grzewczy w Twoim domu

Nasi klienci wymagają od nas najbardziej komfortowych i możliwie bezobsługowych rozwiązań grzewczych. W swoim domu chcą czuć się  bezpiecznie, przytulnie i luksusowo. Dlatego ustawicznie poszukujemy dla nich najnowocześniejszych i najtrwalszych rozwiązań, dostarczanych przez światowych liderów rynku.
Z tych właśnie powodów często proponujemy naszym Klientom ogrzewanie podłogowe lub ścienne – niskotemperaturowe systemy grzewcze, dające niezwykle komfortowe warunki oraz bardzo dobrze współgrające zarówno z pompami ciepła,jak i z kondensacyjnymi kotłami gazowymi i olejowymi.

Trudno wyobrazić sobie przyjemniejsze uczucie niż stąpanie zimą bosymi stopami po ciepłej marmurowej podłodze.. Takich właśnie luksusów doświadczają nasi Klienci, którzy zdecydowali się na ogrzewanie podłogowe, które w połączeniu z pompami ciepła, daje  dodatkowo  jedne z najniższych kosztów eksploatacji.

  • Instalacje grzewcze w nowych budynkach

Najczęściej projektujemy system ogrzewania dla domów nowych. Ich właściciele zgłaszają się do nas czasem jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych, co znacznie ułatwia nam rozplanowanie pracy i dostosowanie się do planu robót. Mamy też wtedy większe pole manewru w wyborze technologii, czasem można nawet wtedy dokonać zmian w pierwotnym projekcie domu, żeby klient był w pełni usatysfakcjonowany efektem końcowym.

  • Modernizacja systemu ogrzewania i źródła ciepła

Często zgłaszają się do nas również klienci, którzy pragną wymienić istniejące źródło ciepła (piec węglowy lub gazowy), w domu, w którym mieszkają, na źródło bardziej ekologiczne oraz oszczędne. Służymy wtedy pomocą, doradzamy jakie rozwiązania najlepiej wybrać, jakie urządzenia zainstalować i jak obliczyć ich moc, żeby uzyskać założone przez klienta efekty. Przeprowadzamy także oraz koordynujemy wszystkie niezbędne prace, tak żeby klient miał „problem z głowy”.

  • Koordynacja prac z innymi ekipami

Dla naszych klientów niezwykle ważna jest wygoda, wysoka jakość i terminowość usług oraz kompleksowe podejście. Dlatego oprócz wykonywania prac instalacyjnych, koordynujemy wszystkie prace od A do Z – żeby prace szły sprawnie i efekt był najlepszy z możliwych, współpracujemy przy tym ze sprawdzonymi  firmami partnerskimi.

Instalacje grzewcze śląsk

Działamy na terenie całego śląska – w Katowicach, Jaworznie, Mysłowicach i innych okolicznych miejscowościach. Zapraszamy!

Zapraszamy do kontaktu!

    Załącz plik

    Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi. Jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę. ​Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane tutaj.

    Call Now Button