• Najlepsze Instalacje Grzewcze i Wentylacyjne dla Twojego Domu
  • Porozmawiaj z ekspertem: +48 601 426 913

Rekuperacja

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła w Twoim domu

Oszczędne źródło ciepła w domu to podstawa, jednak nasi klienci wymagają czegoś więcej – nieustannego dostępu do świeżego powietrza przez cały rok przy zachowaniu idealnej temperatury we wszystkich pomieszczeniach.

Wietrzenie jest najbardziej naturalnym rozwiązaniem, jednak wymaga obsługi i zimą powoduje ogromne utraty ciepła, co przy ogrzewaniu niskotemperaturowym może spowodować dyskomfort dla mieszkańców domu.

Często w połączeniu z pompami ciepła i ogrzewaniem podłogowym proponujemy więc naszym klientom instalację wentylacji z systemem rekuperacji ciepła. Jest to system wymuszonej wymiany powietrza, polegający na usuwaniu powietrza z wewnątrz pomieszczeń najbardziej narażonych na zanieczyszczenia  (biurowych i użytkowych typu kuchnia, łazienka, garderoba) i doprowadzeniu powietrza świeżego z zewnątrz do pomieszczeń mieszkalnych (salon, sypialnia, gabinet). Wentylacja mechaniczna poprawia stan i jakość powietrza poprzez jego wymianę. Umieszczony w urządzeniu filtr wyłapuje wstępnie zanieczyszczenia, natomiast rekuperator odzyskuje ciepło. Opcjonalnie można dołożyć również filtry usuwające szkodliwe cząstki (PM10, PM2,5), dzięki czemu powietrze, którym oddychamy pozbawione jest pyłów zawieszonych oraz wielu alergenów, pyłków i kurzu.

Rekuperacja śląsk

Nasz obszar działania, to praktycznie cały śląsk. Montujemy systemy wentylacyjne w Katowicach, Jaworznie, Mysłowicach i innych miejscowościach. Zapraszamy!

Zapraszamy do kontaktu!

    Załącz plik

    Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi. Jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę. ​Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane tutaj.

    Call Now Button