• Najlepsze Instalacje Grzewcze i Wentylacyjne dla Twojego Domu
  • Porozmawiaj z ekspertem: +48 601 426 913

O nas

O nas

kim jesteśmy

Najlepsze ekologiczne instalacje grzewcze na Śląsku

Supraterm rozpoczął działalność w 1993 roku, oferując kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, projektowania i montażu instalacji grzewczych, wentylacyjnych i fotowoltaicznych. Byliśmy jedną z pierwszych firm w regionie śląska i małopolski, zajmujących się montażem pomp ciepła. Jesteśmy jednym z liderów jeżeli chodzi o jakość dostarczanych usług.

Supraterm powstał z inicjatywy Józefa Noconia, który jest pasjonatem odnawialnych źródeł energii i założył swoją firmę, żeby móc spełnić nawet najbardziej wygórowane wymagania świadomych ekologicznie klientów, których na polskim rynku gwałtownie przybywa. W ramach działalności firmy oraz jako konsultant, projektant i rzeczoznawca, Józef zrealizował kilka tysięcy projektów instalacji grzewczych opartych na pompach ciepła oraz odzyskiwaniu ciepła z różnorodnych źródeł i procesów (również produkcyjnych).

W Supraterm wiemy, jak ważne jest to, czego nie widać. Każdy projekt dopracowujemy w najmniejszych szczegółach – nasi Klienci chcą mieszkać w swoich domach długie lata, a my chcemy, żeby cieszyli się w tym czasie bezawaryjnymi urządzeniami i instalacjiami z najwyższej półki zamontowanymi sprawnie i dokładnie.

28

lat doświadczenia

781

zainstalowanych pomp ciepła

2467

zadowolonych klientów

JÓZEF NOCOŃ

Kilka słów o założycielu

Dzień dobry, nazywam się Józef Nocoń. Witam Cię serdecznie na stronie firmy Supraterm, założonej przeze mnie w 1993 roku. Pompami ciepła i instalacjami fotowoltaicznymi oraz odzyskiem ciepła zacząłem zajmować się dużo wcześniej, w roku 1986, kiedy te technologie były jeszcze, można powiedzieć, w powijakach. Zobaczyłem jednak szybko drzemiący w nich ogromny potencjał i zacząłem wprowadzać w życie coraz bardziej śmiałe projekty i realizować coraz większe instalacje. Obecnie moja firma jest jednym z liderów ekologicznych instalacji grzewczych w województwie Śląskim, a setki zadowolonych klientów polecają nasze usługi swoim znajomym. Stale rozwijam swoje kompetencje i podnoszę kwalifikacje, tak w tematach technologicznych, jak i biznesowych, dzięki czemu miałem okazję występować jako biegły sądowy i ekspert. W pewnym momencie moje umiejętności zaczęli doceniać również właściciele innych firm z branży instalacyjnej, stałem się więc cenionym szkoleniowcem z zakresu OZE.

Nasze usługi

Najlepsze instalacje dla Twojego domu

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić. Nasz obszar działania to województwo Śląskie i Małopolskie.

Pompy ciepła

Jesteśmy jednym z prekursorów – instalujemy pompy ciepła na Śląsku od prawie 30 lat. Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Wentylacja mechaniczna z rekuperacją

Możesz mieć w domu świeże powietrze przez cały rok nie tracąc cennego ciepła w zimie!

Fotowoltaika

Ogniwa fotowoltaiczne to niezależne źródło prądu dla Twojego domu i świetne uzupełnienie instalacji pompy ciepła!

nasi partnerzy

Pracujemy tylko z najlepszymi

W ciągu 25 lat wykonaliśmy setki instalacji i wiemy, jakie rozwiązania sprawdzają się najlepiej i w jakich warunkach. Nasi klienci oczekują najwyższej jakości, bazujemy więc tylko na nowoczesnych produktach sprawdzonych światowych marek.

KROK PO KROKU

TWÓJ CIEPŁY DOM - ZRÓBMY TO RAZEM

Przeprowadzimy Cię bezpiecznie i sprawnie przez cały proces tworzenia instalacji dla twojego domu – z nami zawsze wiesz co się dzieje i jakie są następne kroki!

savannah-wakefield-JuGit9k28xw-unsplash
01
Prosimy Cię o przesłanie dokumentacji projektowej (możesz to zrobić w formularzu poniżej). Wszystko, co potrzebne, żebyśmy mogli sprostać Twoim potrzebom.
jim-reardan-gyslVZcsNK4-unsplash
02
Rozmawiamy przez telefon - dopytujemy o brakujące szczegóły, poznajemy Twoje wymagania, a opróćz tego będziemy mieli szansę się poznać!
scott-graham-5fNmWej4tAA-unsplash
03
Projektujemy instalację i wyceniamy ją. Następnie kontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić naszą koncepcję, przedstawić kolejne etapy prac oraz umówić się na dogodny termin montażu.
3
04
Realizujemy przygotowany wcześniej projekt według ustalonego harmonogramu.
Call Now Button